Balıkesir Çelikler Nakliyat Firma Profili

Balıkesir Çelikler nakliyat

Lojistik kapsamında 1979'dan günümüze faaliyet gösterdiğimiz dönem içerisinde çok sayıda şahıs, şirket ve devlet kuruluşuna taşımacılık yapmış olan Çelikler Nakliyat, bu sektörde belirgin niteliklere haiz taşımacılık şirketleri içinde yer almaktadır.

Müşterilerine nitelikli ve ayrıca güvenceli iş yapan Çelikler Nakliyat, geçmişten gelen süreklilik içinde etkin referanslar kazanmıştır.

Çelikler Nakliyat kurumsal yapısı, bölgesel ve şehirlerarası taşıma hizmetlerinde kullandığı 3 tane 6 tekerli ve 7 tane büyük hacimli nakliye aracı, şehiriçi asansörlü nakliye faaliyetlerinde faydanıza sunduğu 2 tane gezici asansör aracı, hassas materyal muhafaza hizmetleri doğrultusunda 2000 metrekare iç alanı bulunan, güvenlikli antreposu ve aynı zamanda taşınan her bir yük ve eşyaya uygun belirlenmiş ambalaj gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Ayrıca işletmemizin, hizmet verdiği kişi ve kurumların eşya nakliyesi istemlerine sıkıntısız netice sunabilme hedefiyle istihdam ettiği, tümü kendi branşlarında eğitimli ve tecrübeli çalışan kadrosu mevcuttur.

"Emniyetli Taşınmanın Odağı" özdeyişiyle, hizmet verdiği müşterilere bir vaat veren firmamız, onların taleplerinin uygun koşullarda, kaliteli, güvenli bir şekilde ve doğru zamanda karşılanmasını gerçek kalite politikası olarak görmektedir.

 

Yorumlar

  • Mukaddes EROĞLU

    Balıkesir'da asansörlü nakliye yapan şirketleri inceledim. Çelikler Nakliye firmasının başka firmalara göre farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi konusunda bu şirketle anlaştım. Çelikler Nakliyattan Nevzat bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın taşınması kolayca neticelendirildi. Hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen elemanlara ve Çelikler Nakliyeye teşekkür ederim. Çelikler Nakliyat firmasını tüm Balıkesir'lılara da tavsiye ederim.

  • Firdevs ÇELİK

    Balıkesir içerisinde Çelikler Taşımacılık taşındım. Kerim bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen gibi vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir şeye zarar vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde eşya nakli işlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Çelikler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

  • Veli YÜKSEL

    Balıkesir içerisinde ikamette bulunduğum dairemi Çelikler Nakliye şirketiyle Bilecik'e taşıdım. Çelikler Taşımacılık şehirlerarası nakliyat hususunda sağlam organize olmuş bir kurum. Seçkin bir düzenleri var. Hakikaten her şey için çok teşekkür ederim. Dairemizdeki her şeyi güzelce ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda düzgün hizmet verdiler. Çelikler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.