şehirler arası nakliyat

Balıkesir Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası nakliye, şehir içi taşımacılık işlemlerine göre daha geniş mesafe içeren nakliye şeklidir. Nakliye itibariyle farkları bulunmaz. Şehirlerarası taşımacılıkta kilometre çoktur. Bu nedenden ötürü, sözü edilen gaye adına kullanılacak taşımacılık vasıtalarının uzak mesafelere karşı korunaklı ve güvenli yapıda olması icap etmektedir. Firmamızın faydanıza sunduğu illerarası taşımacılık araçları, uzun ömürlü ve güvenlidir.

Şehirler Arası Nakliyat Manası itibariyle ne demektir? Ne şekilde Sonuçlandırılır?

Çağımız nakliye yöntemlerinin ilerlemesiyle, çelik kasalı araçların kullanışlılığı ve sağlamlığı artmıştır. İllerarası Nakliye işlemlerinde, ev eşyası türlerine göre farklılaşan taşıtları kullanan işletmemiz, seri ve güvenli nakil eylemleri sunmaktadır. Memleketimizin bütün şehirlerine şehirler arası nakliye hizmetleri sunan kuruluşumuz, müşterilerimizin taleplerine en sağlam biçimde cevap verebilmek hususunda, lüzumlu olan tüm koşulları icra etmektedir. Şehirlerarası evden eve taşımacılık kademelerinde, eğitimli bir kadro çalışmaktadır. Bununla birlikte kurumumuzun kullandığı ayrıcalıklı işlemler kapsamında son derece güvenli nakliye işlemleri icra edilmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat İşlemleri?

Yerinde İnceleme işlemiyle nakliye faaliyetleri start alır ve gereken araç, ekspertiz tarafından belirlenir. Anlaşmanın ardından tüm eşyalar teminat altına alınır. Kırılabilir malzemelerin özel olarak korunaklanması ile öteki tüm eşyaların paketlenmesi işlemlerinden itibaren, nakliyat nedeniyle belirlenen kamyon veya tıra tüm eşya ve malzemeler yüklenir. Öncelikle ağır ve sağlam mobilya ve beyaz eşyalar istiflenir ve daha sonra hassas ev eşyaları indirilir.

Çelik kasa kamyon, kamyonet ve tırlarımızın ev eşyası taşıma faaliyeti doğrultusunda spesifik bir biçimde üretilmesiyle, illerarası taşımacılıkta tüm eşyalarınızın emniyeti tam bir biçimde temin edilmektedir.

İşletmemiz adına Müşteri memnuniyeti esas amacımızdır.

İllerarası lojistik hizmetlerinde, ambalajlama ile kılıflama hizmetleri özeldir. Uzak yolun problemleri ile taşınılacak yörenin fiziki özelllikleri düşünülür ve bunlara göre paketleme işlemleri sonuçlandırılır. Ambalajlama işlemi akabinde istifleme süreci yapılır. Titiz bir şekilde yerine getirilen paketleme ve araca istifleme ile eşya ve malzemeleriniz zarar görmemektedir. İller arası nakliyat adına gereken tüm resmi evraklarımız bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz deneyimli, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip şahıslardır. Kuruluşumuzun ve elemanlarımızın temin etmiş olduğu yetki belgeleri neticesinde, yolda olabilecek bütün resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden önlenmiştir. İşletmemiz tonaj konusunda dikkatlice davranmaktadır.

Şehirler arası taşımacılık fiyatları, gidilecek ilin mesafesi, çelik kasalı vasıtanın soğutuculu olması, talep edilen ek faaliyetler ve aracın kapasitesi gibi durumlara bağlıdır. Kuruluşumuz, şehirler arası nakliyat hususunda en makul bir kapsamda ücret belirlemektedir.

» Aydın Şehirler Arası Nakliyat

 

Yorumlar

  • Mukaddes EROĞLU

    Balıkesir'da asansörlü nakliye yapan şirketleri inceledim. Çelikler Nakliye firmasının başka firmalara göre farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi konusunda bu şirketle anlaştım. Çelikler Nakliyattan Nevzat bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın taşınması kolayca neticelendirildi. Hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen elemanlara ve Çelikler Nakliyeye teşekkür ederim. Çelikler Nakliyat firmasını tüm Balıkesir'lılara da tavsiye ederim.

  • Firdevs ÇELİK

    Balıkesir içerisinde Çelikler Taşımacılık taşındım. Kerim bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen gibi vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir şeye zarar vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde eşya nakli işlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Çelikler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

  • Veli YÜKSEL

    Balıkesir içerisinde ikamette bulunduğum dairemi Çelikler Nakliye şirketiyle Bilecik'e taşıdım. Çelikler Taşımacılık şehirlerarası nakliyat hususunda sağlam organize olmuş bir kurum. Seçkin bir düzenleri var. Hakikaten her şey için çok teşekkür ederim. Dairemizdeki her şeyi güzelce ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda düzgün hizmet verdiler. Çelikler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.