Ofis Taşıma

Balıkesir Ofis Taşımacılığı

Şirketimiz Balıkesir Büro Taşımacılığı şirketleri arasında sağlam organize yapısı ve aynı zamanda kayıtsız şartsız müşteri tatmini düşüncesiyle ciddi kuruluşlardandır.

Ofis nakliye diğer nakliyat türlerinden ayrıcalıklı bir formda çok daha özel ilgi ve uzmanlık gerektiren bir taşımacılık biçimidir.

İş yeri nakliyesi için ilk önce nakliye uzmanımız taşınacak konuma gelir ve işyerinizde bulunan eşyaları inceler. Analiz işlemi bittikten sonra etüt çalışması çıkartılır.

Taşıma hizmetinin yapıldığı gün nakliyenin daha süratli ve rahat olması sebebiyle ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların sökülümleri daha hızlı olabilmesi amacıyla kendinden şarjlı vidalama tercih edilmektedir. İş yerinizde bulunan tüm eşyalar avrupadan getirttiğimiz balonlu kraft kağıtlara sarılarak ambalajlanır. Dosyalar ile masalarda bulunan aksesuarlar kolilere yerleştirilir ve üstlerine gerekli olan açıklayıcı bilgi yazılır.

Firmamız iş yeri taşımacılık faaliyetlerini sigorta kapsamına dahil etmektedir.

Balıkesir Ofis Taşımacılığı alanında senelerdir lider konumunu muhafaza etmekte olan firmamız Çelikler Taşımacılık, güven ve profesyonellik ile ihtiyaç sahiplerine hizmetlerde bulunmaktadır.

» Aydın Ofis Taşıma

 

Yorumlar

  • Mukaddes EROĞLU

    Balıkesir'da asansörlü nakliye yapan şirketleri inceledim. Çelikler Nakliye firmasının başka firmalara göre farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi konusunda bu şirketle anlaştım. Çelikler Nakliyattan Nevzat bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın taşınması kolayca neticelendirildi. Hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen elemanlara ve Çelikler Nakliyeye teşekkür ederim. Çelikler Nakliyat firmasını tüm Balıkesir'lılara da tavsiye ederim.

  • Firdevs ÇELİK

    Balıkesir içerisinde Çelikler Taşımacılık taşındım. Kerim bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen gibi vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir şeye zarar vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde eşya nakli işlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Çelikler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

  • Veli YÜKSEL

    Balıkesir içerisinde ikamette bulunduğum dairemi Çelikler Nakliye şirketiyle Bilecik'e taşıdım. Çelikler Taşımacılık şehirlerarası nakliyat hususunda sağlam organize olmuş bir kurum. Seçkin bir düzenleri var. Hakikaten her şey için çok teşekkür ederim. Dairemizdeki her şeyi güzelce ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda düzgün hizmet verdiler. Çelikler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.