Eşya Depolama

Balıkesir Eşya Depolama

Eşya muhafazası, şirketimizin organize ettiği güvenli hizmet faaliyetleri sistematiğinde bulunmaktadır. Depolama, muhafazası lüzumlu olan bir eşya çeşidinin (örnek olarak araba ve motosikletler, büro eşya ve malzemeleri, konutlarınızda mevcut olan eşyalar, muhafaza etmek zorunda olduğunuz fazla eşyalar, sandıklar gibi) muhafazalı antrepolarda ve özel bölmelerde koruma altına alınması faaliyetleridir.

Şirketimiz, Balıkesir'da eşya taşıma ve ofis taşımacılığı hizmetlerinin yanısıra, hizmet sunduğu birey ve kurumların arzusu çevresinde elverişli bir fiyatlandırmayla belirli süreçte depolama işlemleri de uygulamaktadır. Senelik veya daha uzun periyotta depolama sözleşmelerinde 1 defaya mahsus olmak üzere nakliyat bedelsizdir.

Sürekli olarak güvenlik elemanlarınca muhafaza altında olan antrepolarımız, meydana gelebilecek tüm afet haline karşın da ayrıca güvencelidir.

Kurumumuzca belirlenen depolama ücretleri, ciddi derecede makuldür. Sonradan yeni maliyetler eklenmemektedir. Bütün fiyatlandırma, planlamada müşterilerimize bildirilmektedir. Müşterilerimizin razı olmalarının hedeflendiği depolama faaliyetlerinde, lüzumlu herşey kuruluşumuzca düşünülmüştür.

» Aydın Depolama

 

Yorumlar

  • Mukaddes EROĞLU

    Balıkesir'da asansörlü nakliye yapan şirketleri inceledim. Çelikler Nakliye firmasının başka firmalara göre farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi konusunda bu şirketle anlaştım. Çelikler Nakliyattan Nevzat bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın taşınması kolayca neticelendirildi. Hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen elemanlara ve Çelikler Nakliyeye teşekkür ederim. Çelikler Nakliyat firmasını tüm Balıkesir'lılara da tavsiye ederim.

  • Firdevs ÇELİK

    Balıkesir içerisinde Çelikler Taşımacılık taşındım. Kerim bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen gibi vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir şeye zarar vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde eşya nakli işlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Çelikler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

  • Veli YÜKSEL

    Balıkesir içerisinde ikamette bulunduğum dairemi Çelikler Nakliye şirketiyle Bilecik'e taşıdım. Çelikler Taşımacılık şehirlerarası nakliyat hususunda sağlam organize olmuş bir kurum. Seçkin bir düzenleri var. Hakikaten her şey için çok teşekkür ederim. Dairemizdeki her şeyi güzelce ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda düzgün hizmet verdiler. Çelikler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.